Avcılık Kursu

Yorumlar: 0

Avcılık Kursu

Avcılık Türkiye’ de ve dünyada pek çok kişi tarafından yürütülen bir faaliyettir. Bu faaliyetin güvenli koşullarda sürdürülebilmesi için, avcılık eğitimi alınması önemlidir. Özel Başkent Ata Eğitim Kurumları olarak sürdürdüğümüz avcılık kursu, bu faaliyeti sürdürmek isteyen ya da hali hazırda sürdürmekte olan bireylere yönelik olarak, temel avcılık eğitimlerini içeren bir kurs programıdır.

MEB onaylı avcılık kursu programını bitiren kişiler, avcılık belgesi almaya hak kazanmaktadır. MEB onaylı olması ile geçerliliği yüksek olan bu belgeyle birlikte, avcılık faaliyetleri çok daha sağlıklı şekilde yürütülebilmektedir.

Avcılık Kursumuzun Avantajları

MEB onaylı avcılık kursu programı sunan kurumumuz, pek çok farklı alanda olduğu gibi avcılık alanında da kapsamlı bir eğitim imkanı sunmaktadır. Kurs sürecinin bakanlık onaylı olması ve eğitimlerin ulusal mevzuata yönelik olarak planlanması sayesinde, Türkiye’nin her yerindeki avcılık yapmak isteyen bireyler için uygundur.

Eğitim kurumumuz tarafından sağlanan avcılık eğitimi içeriğinin avantajları şu şekildedir;

  • MEB onaylıdır.
  • Kapsamı ve geçerliliği yüksek bir eğitim programıdır.
  • Temel avcılık kurallarının yanı sıra ilk yardım, avcılık izni, avcılık etiği gibi eğitim programlarını da içerir.
  • Uygun fiyatlar dahilinde sunulur.
  • 32 saatlik kapsamlı bir eğitim programıdır.
  • Eğitim tamamlandığında MEB onaylı avcılık belgesi (kurs bitirme sertifikası) verilmektedir.

Bu gibi avantajları olan avcılık kurs programımız, bu alanda deneyimli eğitmenler tarafından, Özel Başkent Ata Eğitim Kurumları güvencesiyle verilmektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi Almak İstiyorum?