Danışma Görevlisi Sertifikası

Danışma Görevlisi Kursu
Yorumlar: 0

Danışma Görevlisi Nedir?

Danışma görelisi; ofis veya kurumlarda sizi karşılayan, sormak istediğiniz sorulara cevap veren kişilerdir.

Danışma Görevlisi Sertifikası Alma Koşulları Nelerdir?

En az ilkokul mezunu olmak, iletişim kabiliyeti olmak, temel seviyede bilgisayar ve Office programlarını kullanabilmek danışma görevliliği belgesine sahip olmak için gerekli ilk adımlardır.

Danışma Görevlisi Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?

Danışma Görevlisi; örgün veya uzaktan eğitim sistemiyle hızlandırılmış eğitim modülleriyle kısa sürede tamamlanabilecek eğitim programlarının arasındadır. Kurs sonunda belgeler öncelikle e-devlete işlenir daha sonra belgenin aslı kursiyere teslim edilir.

Danışma Görevlisi Ne İş Yapar?

Danışma Görevlisi; kurumlarda, ofislerde giriş bölümlerinde protokol kurallarına göre karşılama ve yönlendirmelerde bulunan girişimci ve çözümleyici etkiye sahip yol göstericidir. Meslek ortamında üst düzey asistanlık mesleğine benzer görevlerde yapabilmektedir. Evrak işlemlerini gerçekleştirir. Kuruma veya ofise gelen ziyaretçileriyle yakından ilgilenir.

Danışma Görevlisinin Kullandığı Materyaller Nelerdir?

Harici bellek, yazıcı, tarayıcı, eğitim CD’leri, iletişim araçları ( telefon , faks, internet erişimi vb.), çevre birimleri, ofis araçları ( kağıt, kalem, hesap makinesi, fotokopi makinesi, evrak imha cihazı, evrak dolabı vb.)

Danışma Görevlisi Nelerde Çalışabilir İstihdam Alanları Nerelerdir?

Hukuk büroları, alışveriş merkezleri, sağlık kuruluşları, özel şirketler, kültür merkezleri belediyeler, bakanlıklar vb.

Danışma Görevlisi Belgesi Nerelerden Alınır?

Danışma Görevlisi kursu ile ilgili bilgi almak ve tüm sorularınıza cevap bulmak için 0312 319 60 02 no’lu Danışma Görevlisi kursu eğitim destek hattından bilgi alabilir, 0553 988 55 79 no’lu whatsapp iletişim hattından kurumumuzla iletişime geçebilir, başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.

[]
1 Step 1
Kurs Bilgi Formu

Ön Kayıt Ücretsizdir.

Bu formu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İsim Soyisimtrue
Şehirtrue
Telefon Numarasıtrue
Hangi Kurs Hakkında Bilgi Almak İstersiniz?your full name
Mesajınız
0 /
Previous
Next

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bilgi Almak İstiyorum?