Özel Başkent Ata Eğitim Kurumları

Avcılık Kursu

Özel Başkent Ata Eğitim Kurumları ; Milli Eğitim Bakanlığı, Özel öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü’nün 05/08/2014 tarih ve 663.05/31-24 sayılı izini ile kurulmuş olup, kişilerin sosyal, kültürel ve mesleki alanlarda bilgi, beceri, yetenek ve deneyimlerini geliştirmek üzere Ankara da eğitim faaliyeti gösteren özel öğretim kurumudur.

Ankara da bulunan kurumumuz meslek eğitim, bilişim, sanat, sinema, televizyon, spor, sağlık alanlarda aktif olarak faaliyetini sürdürmektedir. Ülkelerin gelişmesi ve kalkınması adına gerekli bilgi, beceri ve iş alışkanlıklarına sahip, yüksek verimli kalifiye insan gücünün yetiştirilmesi gerekmektedir. Kalifiye elemanların bilgi ve becerisi, ekonomik başarının temelidir.

Günümüzde teknolojik değişim-gelişim ve global konjonktür bireysel ve kurumsal eğitimin önemini de arttırmıştır. Bu doğrultuda kurumumuzca verilen eğitimler; Ekonomiye nitelikli eleman yetiştirmek, Eğitimli bireylerin bilgilerini tazelemek, Farklı alanlarda çalışmak isteyenlere eğitim imkanı sağlamak, Sınavlardaki başarılarını artırmak, Mesleğe uyum ve geliştirmelerini sağlamak, Uzaktan eğitim metodu ile eğitimde fırsat eşitliği yaratmak, Bir mesleği icra eden fakat bu konuda eğitim alamamış kişilere mesleki eğitim vermek, Alanında veya farklı alanlarda eğiticilik yapmak isteyenlere eğitim imkanı sağlamak, vb. şeklinde sıralanabilir. Kursiyerlerimiz kurs bitirme sınavlarından sonra MEB onaylı “kurs bitirme belgesi“ (sertifika) alarak unvanlarını ve mesleklerini tescillemektedirler.

Özel Başkent Ata Eğitim Kurumları, eğitimde başarıyı hedef edinmiş, bunun için en son teknoloji ve eğitim sistemlerini kullanarak, uzman eğitici kadrosuyla kursiyerlerine aktardığı kurs programlarının sayısını ve kalitesini sürekli artırarak ülkemize hizmet yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Çözüm ortaklarımızca uygulanan tüm süreçleri müşteri memnuniyeti başlangıç noktası ile verimli, etkin sürdürülebilir bir şekilde organize etmek ve ihtiyaç duyacakları tüm hizmetleri kalite referansı ile paydaşlarımıza sunmak.

Kurulduğumuz günden bu yana
Meslek Edindirme Oranımız

TANITIM VİDEOMUZ
UZAKTAN VE ÖRGÜN EĞİTİM

Ne Yapıyoruz?

Kursiyerlerimize geçmişten gelen değerler ile günümüz dinamiklerini, kaliteli, güncel, yenilikçi eğitim programları hazırlayarak, sürekli eğitim alanında güçlü bir konumda hizmet veriyoruz.

UZAKTAN VE ÖRGÜN EĞİTİM

Nasıl Yapıyoruz?

Başarılı ve kaliteli eğitim hizmetimiz sayesinde kursiyerlerimiz ve çalışmış olduğumuz kurumlar tarafından sürekli taktirle karşılanarak kurumumuzdan hizmet alan kurum ve kişiler kursumuza her zaman referans olmuşlardır.

Misyonumuz:

Ülke eğitimine katkıda bulunmak, meslek alanlarını bilinçli ve kontrol edilebilir düzeye getirmek, Milli Eğitim sisteminin genel amaç ve temel ilkeleri doğrultusunda toplumumuzu çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkarabilecek, bilgi toplumunun olmanın gerektirdiği beceriye sahip yurttaşlar yetiştiren, tüm paydaşların memnuniyetini arttıran, eğitim-öğretim sürecini geliştiren bir kurum olmak genel misyonumuzdur.

0
+
Kişiye Kurs Verdik
0
+
Farklı Kurs Açtık
Size nasıl yardımcı olabiliriz?​

ARADIĞINIZ KURSU BULAMADINIZ MI?

Telefon, e-posta veya whatsapp üzerinden talebinizi bize iletebilirsiniz.